763 בפסיכומטרי וסים ביבאר מג'ת הגלילית

נשלח 9 במרץ 2012, 10:44 על ידי היתם אבו יוסף   [ עודכן 5 באפר׳ 2012, 6:54 ]

וסים ביבאר בן ה- 17 מכפר ג'ת הגלילית משיג ציון 763 בבחינת הפסיכומטרי


איזה בית ספר אתה לומד? ואיזה מגמה? 

אני לומד בבית הספר התיכון הדרוזי למדעים ולמנהיגות בירכא , במגמות כימיה ומדעי הבריאות.

ציון 763 בפסיכומטרי הוא ציון גבוה, איך הצלחת להשיג אותו?

את הציון השגתי בהרבה עבודה קשה , במבחן הפסיכומטרי הראשון שעשיתי קיבלתי 507 עם ציון מילולי של 87 , כמותי 103 , אנגלית 105 , הציון הזה הדליק לי נורה אדומה והבנתי שבלי עבודה קשה והתמדה אני לא אגיע לציון המיוחל , לקחתי את עצמי בידיים והתחלתי ללמוד כמו שצריך , לא  רק לפתור כמות עצומה של שאלות אלא גם להפנים כל שאלה ושאלה ולהבין את הטריקים שמאחורי השאלות , בעזרת התמדה ונחישות הגעתי לציון שחלמתי עליו בתאריך 25.12.11 .

האם למדת במכון מסוים, אם כן איזה מכון? , ומה השיטה שלמדו אותך?
למדתי במכון קאליבר בירכא , לחודש אפריל 2011 למדתי בקורס הכנה רגיל של קאליבר וקיבלתי 642 אחר כך למדתי בקורס 700+ וקיבלתי 763 . לימדו אותי בשיטת למידה הדרגתית של למידת חומר מסויים ותרגול השאלות הקשורות בו ואחר כך מעבר לחומר חדש .

לחץ על התמונה להגדלה


מה היית מציע לתלמידים אחרים שמפחדים מהמבחן, או דוחים את הלימודים עד הרגע האחרון?
אין מה לפחד מהמבחן , תחשבו על זה שזה סתם עוד מבחן שיש בו חומר ברור וידוע מראש ורק צריך ללמוד את החומר טוב , אז פשוט להשקיע טוב וללמוד טוב ואף פעם לא לדחות את הבחינה או להידחק עד לרגע האחרון , הרי שאת המבחן אתם יכולים לעשות כמה פעמים שבא לכם , אז אין שום סיבה שלא תעשו עכשיו ואם לא קיבלתם את הציון אז תעשו עוד פעם אחר כך .

מה התוכניות שלך לעתיד?

בנוגע לתוכניות שלי לעתיד , מאז שהייתי בכיתה א' התעניינתי ברפואה , בלדעת את שיטות הטיפול במחלה מסוימת או בחולה מסוים ואחרי שהשגתי ציון שמאפשר לי להיכנס למסלול הנ"ל אז קבעתי ללכת על זה , נרשמתי לאוניברסיטה העברית בירושלים ולטכניון בחיפה דרך מסלול העתודה האקדמית של צה"ל .

מילות תודה למי אתה מפנה?

מילת תודה אני מפנה לכל המשפחה והחברים שתמכו בי ועדדו אותי ללמוד , למכון קאלביר על שעזרו לי להגיע לציון , לבית הספר על התמיכה והעזרה בפיתוח החשיבה ובפיתוח מנהיגות אישית , עצמאות , רצינות ונחישות , ואת מילת התודה הגדולה מכולן אני מפנה למורה ולאח ואאל בדר על התמיכה הענקית שלו בי , תודה .

צוות אתר אס"ד מאחל לך המון הצלחה בלימודיך ובהמשך. ושירבו כמוך.
יש לכם הצלחות דומות? שלחו לנו בצור קשר

Facebook comments


Comments