מלגות‏ > ‏

מלגה - גיוס סטודנטים לתוכנית מנהיגות במגזר הדרוזי והצ'רקסי

נשלח 5 באוק׳ 2010, 15:00 על ידי היתם אבו יוסף

התוכנית מיועדת לסטודנטים שלומדים מקצועות ההיטק, מקצועות ההנדסה ותוכנה, אשר סיימו שנה ראשונה, בעיקר עם ציונים גבוהים מעל 80 ( גם אם הציונים פחות מזה ואוהבים את העבודה הרצ"ב כדאי להם לנסות) וזה כולל גם סטודנטים שנה שנייה,שלישית ורבעית-תואר ראשון. 

מה שחשוב – מטרת התוכנית- רווח נטו לסטודנטים ולכל החברה.

מצד אחד הסטודנטים יקבלו מלגת לימודים ויעברו במקביל ללימודים סדנאות חשובות מאוד, במיוחד ושוק העבודה היום לא קל הרבה תחרות, הסדנאות מיועדות להוסיף לסטודנטים עוד מאפיינים ויתרונות ביחס לאחרים בכל מה שקשור להכנה לעולם העבודה ( היום בלי זה לא קל למצוא עבודה).

יש ארבעה עמודי תווך עיקריים בתוכנית:

1.      סדנאות – הכשרה תעסוקתית באמצעות סדנאות מנהיגות, ניהול,סדנאות שיפור השפה האנגלית וסדנאות הכנה לעולם העבודה.

2.      "מנהיגים בקהילה" –  פעילות התנדבותית בתחומים שונים, במסגרתה מביאים הסטודנטים לידי ביטוי את יכולות המנהיגות שלהם.  

3.      תכנים חברתיים – ערבי קבוצה, ימי גיבוש ועוד.

4.      התמחות תעסוקתית בתחום הלימוד של הסטודנט –  תמיכה מקצועית  וסיוע בהשמה למשרות סטודנט בקרב החברות המובילות בשוק, תוך רכישת כלים ומיומנויות רלוונטיות לתעסוקה בתחום ההיטק.

והרווח של החברה שלנו – אותם סטודנטים טובים שמהווים דוגמה מצויינת לחיקוי  עבור תלמידי בית הספר- יתרמו כ-4 שעות שבועיות שבהם ינחו/יכוונו את תלמידי בתי הספר ויעודדו אותם ללימודים אקדמיים (זה יהיה במקום תוכנית פר"ח או כ"א טכנולוגי) ובעצם לאותם תלמידים עם מלגה כזו ,עבודה קדושה כזו תהיה העבודה היחידה שיבצעו שאר הזמן יקדישו ללימודים ע"מ להמשיך בהובלת תהליך הלימודים ושיפור החברה.

כפי שנאמר התוכנית הינה תמורת מלגה, אבל להתנדבות יש משמעות רבה לכל המועמדים להתקבל לעבודה, היום כל מנהלי גיוס לעבודה בחברות הרציניות מתייחסים לנושא ההתנדבות בצורה מאוד רצינית כך שמי שמתנדב בעצם עוזר לעצמו בקרב החברות שמחפשות והחברה בכלל. אנשים כאלה מיוחדים אז אל תפספסו הזדמנות זו נותרו רק מס' ימים.

תעבירו קורות חיים, אישור לימודים וגליון ציונים דחוף ותתחילו את התהליך ל-

מאיה טל מגן 

מנהלת פרויקטים 

IT Works - Empowering People

0546-797145

Comments